Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).
Дуже дякую. Обов'язково ще будемо замовляти
рекомендую і що цікаво працюють під час війни. і головне не шарлатани. мабуть імідж бережуть .
Отличный магазин все быстро и оперативно рекомендую!!!
Дуже дякую. Обов'язково ще будемо замовляти