Продавець Захист Рослин розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
295 відгуків
Захист Рослин - интернет магазин для фермера, садовода, овощевода
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Виробник
Контакти
Захист РослинМаксим
ул. Павлова, 20, Дніпро, Україна
+380 (95) 665-82-85
+380 (68) 612-32-73
+380 (95) 777-76-84
Agromag in_dp.ua
Мапа

Насіння Кабачка

Кабачок - трав'яниста рослина сімейства гарбузові, з великими жовтувато-зеленим плодами довгастої форми. Його вважають одним з різновидів гарбуза звичайного. Кабачок — рослина багаторічна, але в районах з помірним кліматом його вирощують як однорічник. Плоди можуть бути зеленого, жовтого, чорного або білого кольору. М'якоть ніжна і швидко розварюється, вживається також і в сирому вигляді (у салатах).

Кабачки багаті калієм, залізом, містять органічні кислоти, вітаміни, каротин. Молоді кабачки мають найкращі смакові якості і легко засвоюються. Кабачки можна додавати в дитяче меню, в раціон харчування хворих, що йдуть на поправку, а також людей, які страждають від проблем з травленням. Кабачки видаляють зайву рідину з організму, ніж корисні для нирок і сечовивідних шляхів. Здатні у рекордні терміни очистити організм і відновити водний баланс після отруєння токсинами. Розвантажують печінку і жовчний міхур, полегшують симптоми коліту та холециститу. Показані при застої жовчі і дескинезии жовчовивідних шляхів. 

Для вирощування кабачка найкраще підходять нейтральні грунту або супіщані грунти з мінеральними підгодівлями. Мінеральні добрива вносять частково восени, інші – перед посівом. Найкраще кабачок сприймає гній або перегній в поєднанні з мінеральними добривами. Посів проводять при температурі грунту 10-12 °С  це мінімальна температура для проростання насіння, оптимальна температура – 22-27 °С . Кабачок витримує короткочасне зниження температури до 5 °С, але при заморозках рослина гине. При вирощуванні кабачка слід оберігати посадки від борошнистої роси, переноспороза, антрокноза, бактеріозу, баштанної попелиці, трипсів, павутинного кліща. Перші плоди кабачка прибирають через 8-10 днів після початку цвітіння, а надалі – кожні 2-3 дні. Важливо не допускати, щоб кабачки переросли, в цьому випадку втрачаються споживчі властивості. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner